****** ارسال فرش به صورت رایگان و پرداخت درب منزل می باشد. ******

سایت شادمان به مدت 2 روز، بازگشت کالا را ضمانت می کند.

سایت شادمان به منظور تسهیل هر چه بیشتر خرید برای مشتریان خود ، ایده آل ترین شرایط خرید را فراهم کرده است تا علاوه بر ارائه ی مرغوب ترین اجناس(فرش کاشان) به مشتری، لذت بخش ترین خاطره ی خرید را برای آنها رقم بزند.

در همین راستاست که شادمان 2 روز فرصت یا مهلت عودت یا بازگشت کالا را برای شما در نظر گرفته است. این مهلت از زمان تحویل کالا توسط مشتری شروع می شود.

چنانچه کالای ارسالی برای شما دارای این نشان ها بود می توانید به راحتی آن را پس فرستاده و کالای خود را جابجا کنید:

 

1- مشتری به هر دلیلی از سفارش خود منصرف شده باشد

وقتی شما سفارش خود را از طریق سایت ثبت کردید و بنا به هر دلیلی از دریافت آن پشیمان گشتید،در صورت عدم پاخوردگی و کثیفی سریعا با واحد پشتیبانی سایت شادمان تماس حاصل کرده و لغو ارسال را به واحد ارسال کالا خبر دهید. پس قبل از سفارش خوب فکر کرده و در انتخاب کالای خود دقت نمایید.

 

 

 

2- اگر کالای خریداری شده با ویژگی های درج شده مربوط به آن تفاوت داشته باشد

اگر کالا برای شما ارسال شد و بدون باز کردن پلمپ کالا و باز کردن بسته بندی آن متوجه شدید که با آنچه شما می خواسته اید متفاوت است، با واحد فروش یا پشتیبانی شادمان تماس حاصل فرمایید.

اگر کالا را باز کرده و سپس شاهد تغییراتی و تفاوت هایی در کالای ارسال شده با کالای سفارشی خود مشاهده کردید، در صورت عدم پاخوردگی و کثیفی دوباره کالا را بسته بندی کرده و با واحد فروش شادمان تماس حاصل کرده و موضوع را اطلاع دهید.

 

 

3- کالای خریداری شده در اثر حمل نادرست دچار اشکال شده باشد

در صورتی هر گونه اشکال فیزیکی برای کالای خریداری شده توسط شما در هنگام حمل پیش آمده باشد، از دریافت کالا خودداری کرده و واحد خدمات پس از فروش شادمان را در جریان امور پیش آمده قرار دهید.

هرچند که لازم به ذکر است که شادمان کلیه بسته بندی ها را به صورت استاندارد انجام داده و مرسوله را به یک شرکت حمل و نقل معتبر می سپارد.همکاری سایت شادمان با شرکت حمل و نقل انجام می گیرد. تمامی مشکلات به وجود آمده هنگام حمل بر عهده ی شرکت تحویل گیرنده مرسوله بوده و خسارت مشتری در این مورد توسط شرکت حمل و نقل پرداخت خواهد شد.

 

مشتریان عزیز توجه داشته باشند که در صورت هرگونه پاخوردگی و کثیفی فرش مرجوع نخواهد شد.