****** ارسال فرش به صورت رایگان و پرداخت درب منزل می باشد. ******

خرید اینترنتی فرش
1 - آیا میتوان از فرش شادمان به صورت قصدی و با پرداخت چک خرید کرد؟
پاسخ:

برای دریافت پاسخ با شماره های موجود در ارتباط با ما تماس حاصل فرمایید و با کارشناسان فروش سایت شادمان صحبت فرمایید.

2 - چند روز بعد از خرید فرش به دست ما میرسد؟
پاسخ:

  به محض خرید محصول سفارش شما به انبار فرستاده شده و در کمترین وقت مرسوله برای شما ارسال خواهد شد. زمان رسیدن سفارش به دست مشتری بر اساس فاکتورهایی مانند محل و نحوه تحویل متفاوت است.  در صورت نیاز برای پیگیری محصول با واحد پشتیبانی تماس بگیرید.


جنس فرش
1 - بهترین جنس فرش کدام است؟
پاسخ:

در بازار فرش ماشینی انواع جنس نظیر پلی استر، اکریلیک و غیره وجود دارد. بهترین جنس فرش ماشینی موجود در بازار فرش اکریلیک است. اکریلیک مشکلی که دارد این است که مدتی پرز میدهد، که با استفاده از تکنولوژی هیت ست، این مشکل برطرف شده و اکریلیک هیت ست، یکی از پرطرفدارترین فرش های ماشینی شده است.

2 - فرش شنل یا فرش فریز و شگی چه فرشی است؟
پاسخ:

کاربر گرامی این فرش ها در دسته فرش های فانتزی قرار می گیرد. فرش های فانتزی نیز جز فرشهای ماشینی می باشد.اما فرش های ماشینی 700، 1000 و 1200 شانه جز فرش های لوکس قرار می گیرد، و طرح های سنتی و کلاسیک دارد. فرش های فانتزی از جمله نقشه های مدرن فرش های ماشینی هستند، که برای مکان های پر رفت و آمد مناسب نیستند زیرا قابلیت پاخوری بالا برای اینگونه فرشها در نظر گرفته نشده است.  


مشخصات فنی
1 - شانه و تراکم یعنی چه ؟
پاسخ:

شانه به تعداد گره های موجود در یک متر راستای عرض فرش ماشینی گویند. و تراکم به تعداد گره های بافته شده در یک متر راستای طول فرش گویند.

2 - تفاوت فرش های ماشینی با هم چیست؟
پاسخ:

تفاوت انواع فرش ماشینی باهم در تفاوت شانه و تراکم آنهاست. هر چه شانه و تراکم فرشی بالاتر رود، استحکام و دوام فرش بیشتر می شود، زیرا از تعداد نخ بیشتری در یک متر مربع آن به کار می رود. فرش های 1200 شانه و 1000 شانه به فرش های دستباف گونه موسوم اند. زیرا به دلیل ظرافت نخ های آن از نخ هایی با دوام و کیفیت بالا استفاده می شود.  نخ های 1200 و 1000 خاب کمتری نسبت به فرش ماشینی 700 شانه دارند. فرش ماشینی 700 شانه برای کسانی مناسب است که عادت دارند روی زمین بنشینند. و از نظر قیمت نیز 700 شانه از سایر فرش های بالاتر از خود ارزان تر است.

3 - منظور از "طرح 700 شانه" چیست؟
پاسخ:

  فرش "طرح 700 شانه" در دسته فرشهای 700 شانه قرار نمیگیرند. در واقع فرشهای 500 شانه میباشند که تراکم عرضی ان (شانه )ثابت مانده و تراکم طولی ان افزایش یافته است. به طور معمول تراکم در فرشهای 500 شانه 1000 و در فرشهای 700 شانه بین 1200 تا 2400 میباشد. فرش "طرح 700 شانه" از نظر کیفیت بالاتر از فرشهای 500 و پایین تر از فرشهای 700 شانه قرار دارند.


دکوراسیون داخلی
1 - آیا انتخاب رنگ فرش در فضای اتاق تاثیر گذار است ؟
پاسخ:

کاملا. اولا فرش شما باید متناسب با رنگ سایر وسایل شما یا به طور کلی تم غالب اتاق شما باشد. ثانیا، به طور کلی اگر فضای منزل شما بزرگ و خلوت است برای پرتر نشان دادن فضا می توانید از فرش های شلوغ و تیره خریداری نمایید. اما اگر منزل شما کوچک و شلوغ است به وسیله ی یک فرش خلوت و زمینه روشن می توانید، فضا را بازتر و بزرگتر جلوه دهید.

2 - انتخاب فرش برای اتاق کودک ؟
پاسخ:

یکی از عوامل تاثیرگذار بر رفتار کودکان رنگ اتاق آنهاست. استفاده از الگوهای کارتونی باعث بروز خلاقیت‌های کودکان می‌شود. این گونه طرح‌ها حتی برای بزرگسالان هم جذاب به نظر می‌رسد، چه رسد به کودکان که احتمالا باید آن‌ها را با التماس از اتاقشان بیرون کشید. اتاق کودک برای کودکتان است نه برای شما !!! بنابراین در انتخاب طرح و رنگ فرش از او کمک بگیرید. اوست که باید در این اتاق زندگی کند.