****** ارسال فرش به صورت رایگان و پرداخت درب منزل می باشد. ******

سفارش فرش در سایز و شکل دلخواه

فرش سفارشی به این معناست که شما میتوانید محیط منزل تان را در سایز دلخواه به شکل محیطی که در آن زندگی می کنید، فرش کرده و یک محیط یکپارچه بیافرینید.

محیط هایی هستند که به صورت نامتعارف طراحی و ساخته شده اند. و دارای زیبایی و خلاقیت های معماری هستند. مفروش کردن این محیط ها با فرش های متعارف در سایزهای رایج بازار کار دشواری است. نمی توان با کنار هم قرار دادن فرش های 6 ، 9 و 12 متری محیطی را به طور کامل فرش کرد.

اگر با چنین مشکلی روبرو شده اید به راحتی می توانید فرشی را سفارش دهید که با مساحت و شکل هندسی منزل و اتاق شما هماهنگی کامل داشته باشد .پس ذهن تان را کامل از سایزهای معمول 2*3 ، 3*4 و... پاک کنید و سایز مورد نظر خود را سفارش دهید.

علاوه بر سایز، ممکن است شما بخواهید یک فرش با اشکال دایره ای، چندضلعی و بیضی شکل داشته باشید، که می توانید آن را سفارش داده و تحویل بگیرید.

چه محیط هایی میتوانند با فرش سفارشی مفروش شوند؟

محیط هایی مثل لابی هتل ها، پله ها، اتاق های دارای شکل هندسی غیر از مستطیل و یا بزرگتر از 12 متر و کوچک تر از 6 متر، شرکت ها، موزه ها، اماکن تاریخی و... که برای فرش کردن آنها با مشکل روبرو هستیم می توانند با فرش های سفارشی مفروش گردند.

به طور کلی نقشه و شکل فرش هیچ محدودیتی ندارد و میتواند کاملا به شکل پلان محیط مورد نظر شما طراحی گردد. درست مانند زمانی که شما یک دست کت و شلوار را طبق ساختار بدن خود سفارش می دهید و خیاط ان را برای شما می دوزد.