****** ارسال فرش به صورت رایگان و پرداخت درب منزل می باشد. ******

سه شنبه 04، دی 1397
بخش اعظمی از واحدهای فرش‌ماشینی کاشان دارای پروانه استاندارد است

بخش اعظمی از واحدهای فرش‌ماشینی کاشان دارای پروانه استاندارد است


صالح زاده استاندارد مدیرکل هماهنگی امور استانها سازمان ملی استاندارد گفت: یکهزار واحد تولیدی فرش ماشینی در کاشان فعال است که بسیاری از آنها موفق به دریافت پروانه بهره برداری استاندارد برچسب فرش شده‌اند.


صالح زاده استاندارد
مدیرکل هماهنگی امور استانها سازمان ملی استاندارد گفت: یکهزار واحد تولیدی فرش ماشینی در کاشان فعال است که بسیاری از آنها موفق به دریافت پروانه بهره برداری استاندارد برچسب فرش شده‌اند.
به‌گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران(عصرفرش)، اصغر صالح‌زاده، روز شنبه در حاشیه برگزاری آئین تودیع و معارفه رئیس اداره استاندارد کاشان، در گفتگو با خبرنگاران گفت:حوزه فرش و عرقیجات و گلاب در صنعت کاشان منحصربه‌فرد است.

وی،با تاکید بر اینکه هیچ‌جای دنیا چنین واحدهای صنعتی را نداریم گفت: باید همه دست به‌دست یکدیگر این پتانسیل عظیم را به نحو مطلوب شکوفاکنیم.

به‌گفته‌وی، تاکیدات استاندارد همیشه درهمراهی و تعامل با حوزه صنعت است که هیچ‌وقت یک مانع محسوب نمی‌شده و نخواهدشد.

مدیرکل هماهنگی امور استانها سازمان ملی استاندارد، هدف استاندارد را ارتقای کیفیت به‌عنوان یک مشاور امین و صدیق در حوزه صنعت دانست و گفت: رونق صنعت با رعایت استانداردهای لازم در تولید عامل رشد و شکوفایی اقتصاد کشور می‌شود.

به‌گزارش عصرفرش، صالح‌زاده، رعایت استاندارد را علاوه بر ارتقای کیفیت عامل بازاریابی داخلی و افزایش صادرات تاکیدکرد و گفت: خوشبختانه با تصویب قانون طرح تقویت توسعه نظام استاندارد (در دیماه) در مجلس و براساس یکی از بندهای آن تکلیف شده‌است همه دستگاه‌های اجرایی مقرارات خود را به استاندارد به‌عنوان تنها مرجع رسیدگی و ناظر ارسال کنند.

وی تصریح‌کرد:«مرکز ملی تائید صلاحیت سازمان ملی استاندارد» به عنوان تنها نهاد اعتباردهی در کشور است که گواهی‌های صادره ازسوی این مرکز در ۷۰  کشور جهان قابل پذیرش است.

به‌گفته‌وی، ۳۴هزار و ۵۰۰ استاندارد در سازمان ملی استاندارد تدوین شده است که نزدیک به یک سوم آن از دو تا سه سال اخیر انجام ‌شده‌است.

صالح‌زاده، در پایان اظهارداشت: با تلاش متخصصان سازمان ملی استاندارد، این رقم تا پایان امسال به ۳۶ هزار خواهدرسید.

شایان ذکر است:آئین تودیع و معارفه با تقدیر از خدمات مهندس محمدرضا آرین و معرفی غلامحسین بخردی به عنوان رئیس جدید اداره استاندارد کاشان امروز شنبه ۱۴ بهمن در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کاشان برگزار شد.

نظرات کاربران

کد امنیتی