****** ارسال فرش به صورت رایگان و پرداخت درب منزل می باشد. ******

سه شنبه 27، اسفند 1398
ملاکهای بهترین فرش ماشینی

ملاکهای بهترین فرش ماشینی

معیارهای شما به هنگام  خرید فرش ماشینی چیست؟

بهترین فرش ماشینی چه ویژگی هایی دارد؟

آیا تاکنون به این موضوع دقت کرده اید چه ویژگی هایی در یک محصول وجود دارد که افراد ان را بهترین  میدانند؟

خرید بهترین محصول در تعبیر افراد متفاوت است. در تعریف برخی افراد ،بهترین محصول ،محصولی است که برند و نام خاص ومشهور داشته باشد . اما در دید فرد دیگر بهترین محصول به محصولی گفته میشود که در جایگاه خودش موثر واقع شود. وجود فرد دیگری شاید نظریه دیگری را به همراه داشته باشد و شخص معتقد باشد که محصولی بهترین است که کیفیت مطلوب را داشته باشد . شما با کدام نظریه موافق هستید؟

اگر محصولی که در نظر داریم بهترین ان را انتخاب کنیم فرش ماشینی باشد چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

-*-بهترین فرش ماشینی ،فرشی است که کیفیت در جنس وطرح داشته باشد. (به اصطلاح جنس درجه یک و طرحی متناسب با چیدمان خانه داشته باشد.)

-جنس فرش بهترین جنس ، آکریلیک هیت ست شده است. این الیاف به دلیل اینکه از لحاظ خاصیت با الیاف پشم که الیاف طبیعی در رقابت است. این جنس نخ خاب مناسب است. نخ خاب مهمترین عامل کیفیت در فرش ماشینی است.

-*-یکی از ویژگی های بهترین فرش ماشینی این است که فرش ماشینی در جایگاه خودش استفاده شده باشد به عنوان مثال فرش ماشینی مناسب سالن پذیرایی ،فرش آشپزخانه،فرش اتاق خواب ،.... متفاوت است.

-*-ویژگی دیگر بهترین فرش ماشینی این است که فرش ماشینی درجه یک باشد. فرش ماشینی درجه یک ،فرشی است که عیوب احتمالی فرش ماشینی را نداشته باشد.

-*-معماری خانه موثر بر بهترین انتخاب است. اگر معماری خانه گرد باشد ،فرش مناسب خانه شما فرش گرد است.اما اگر چیدمان خانه نیز گرد باشد بهترین فرش ماشینی مناسب این چیدمان فرش با طرح مرکزگراست.

-*-شانه وتراکم

بهترین فرش ماشینی ،فرشی است که شانه وتراکم بالاتری داشته باشد.(البته به جز در صورتی که خانه شما مبلمان نداشته باشد،بهترین فرش ماشینی برای خانه شما فرش ماشینی 700شانه است.)(در نظر داشته باشید که ظرافت وکیفیت در ارتباط مستقیم با شانه وتراکم هستند.)

-*- نور خانه

اگر خانه شما نور پردازی خوبی داشته باشد یا نور گیر خوبی داشته باشد میتوانید فرش با هر رنگی انتخاب کنید .اما اگر خانه شما نور به اندازه کافی ندارد بهترین فرش ماشینی مناسب خانه شما فرش با رنگ روشن است.

-*-متراژ فرش موثر بر بهترین بودن

اگر متراژ فرش را به خوبی انتخاب نکرده باشید در خانه شما جلوه کافی نخواهد داشت.

-*-کفپوش خانه موثر بر جلوه بهتر فرش ماشینی

کفپوش خانه شما پارکت است ؟ سرامیک است ؟

-*-ضمانت فرشی بهترین است که ضمانت داشته باشد. ضمانت در کیفیت ،ضمانت در قیمت ،... زیر دسته های این نوع ضمانت به شمار میرود.

-*-در بین وسایل خانه جلوه کدام برای شما مهم است؟ فرش ؟ مبلمان؟ تابلو؟

جلوه هر کدام که برایتان مهم است سعی کنید ان را درنقطه کانونی قرار دهید. (نقطه کانونی : به محض ورود به خانه اولین نقطه ای که در دید شماست نقطه کانونی به شمار میرود.)

-*-انتخاب رنگهای مکمل و تناسب رنگ فرش با چیدمان( موثر بر جلوه بهتر فرش )

رنگ چیدمان و رنگ فرش با هم هارمونی رنگها را در خانه ایجاد میکنند. هارمونی رنگها زمانی ایجاد میشود که  رنگهای مکمل در کنار هم قرار بگیرند.

-عدم پرزدهی

فرش ملاکی برای تعیین بهترین بودن پرزدهی فرش برایتان مهم است؟ فرشهایی که رنگ روشن دارند پرزدهی کمتری دارند.(همینطور جنس نخ فرش در پرزدهی فرش موثر است.)

-عدم جذب مو

یکی از ویژگی های فرش با الیاف اکریلیک که بهترین است این است که مو را به خود جذب نمیکند.چون از الیاف پلاستیک در انها استفاده نشده است.

-چیدمان فانتزی یا سنتی

انتخاب فرش مطابق با چیدمان سبب میشود که فرش خود را در چیدمان نشان دهد.

نظرات کاربران

کد امنیتی