****** ارسال فرش به صورت رایگان و پرداخت درب منزل می باشد. ******

شنبه 10، خرداد 1399
خرید مستقیم فرش از کارخانه

خرید مستقیم فرش از کارخانه

 

همیشه کیفیت اولویت اول مشتری بوده و در یک نظرسنجی که چندی پیش انجام شد  بیشتر افراد حاضر شده اند پول بیشتری بپردازند اما کالایی که خریداری میکنند کیفیت بالا و دوام طولانی داشته باشد.

فرش ماشینی نیز از این قاعده مستثنی نیست و چه بسا که جزو وسایلی است که باید حداقل بیشتر از پنج سال در یک محیط شلوغ مثل پذیرایی دوام بیاورد تا بتوان گفت فرش با کیفیتی خریداری شده است.

کاشان به عنوان قطب تولید فرش انتخاب شده و یکی از شهرهایی است که فرش هایی با کیفیت عالی تولید کرده و حتی به بازار جهانی عرضه میکند.

صادر کردن یک محصول نیازمند کسب درصد بالایی از رضایت همگان است و صادرات فرش ماشینی قبل از اینکه چنین رونق خوبی داشته باشد در بازار داخلی رتبه‌ی خوبی را در جلب رضایت مشتری کسب کرد.

محبوبیت این کالای ارزشمند تولیدکنندگان فرش را بر آن داشت که در کنار فروش حضوری ارزش کالای خود را به تمام جهان نشان دهد و چه بستری مناسب تر از اینترنت؟

بنابراین فروش اینترنتی فرش ماشینی به عنوان یکی از روش های موثر مورد استفاده قرار گرفت.

شاید نقض کننده‌ی ضرب المثل "هر چقدر پول دهی همان قدر آش میخوری" تنها صنعت فرش بافی باشد؛ چرا که حتی فرش هایی که ارزانتر هستند، تنها در میزان تراکم متفاوت هستند نه در کیفیت الیاف به کار رفته.

مثلا فرش های 700 شانه همان جنس درجه یک فرش های 1200 شانه را دارا هستند اما به دلیل تراکم پایین تر قیمت کمتری دارند.

این امر بر همگان واضح است که فرش ماشینی در عرصه ی رقابت با فرش دستبافت نمیتواند رتبه ی برتر را کسب کند اما این روزها با نگاره ها و طرح های زیبایی که طراحان فرش به زیبایی هر چه تمام تر روی فرش پیاده میکنند میتوان گفت فرش ماشینی هم حرفی برای گفتن دارد.

 

مقالات مرتبط: انواع طرح فرش   و    نقشه کشی فرش ماشینی و فرش دستباف

 

قیمت های به مراتب پایین تر فرش ماشینی نسبت به فرش دستبافت منجر شده نه تنها در ایران که در سراسر دنیا خواهان خود را داشته باشد.

کاشان شهری است که از دیرباز تا کنون چه در زمینه ی فرش دستبافت و چه در حال حاضر به عنوان یکی از مطرح ترین شهرها در زمینه ی تولید فرش ماشینی باشد؛ اینک با افتخار و با گشاده رویی در تمام فصول سال پذیرای مشتریان عزیز هستیم که در کنار سیاحت و گردش از این شهر تاریخی و زیبا سری هم به کارخانه های فرش میزنند و این هنر اصیل را به تماشا مینشینند.

 

چه ویژگی هایی فرش ماشینی کاشان را برتر میکند؟

  • طرح های متنوع در رنگ های مختلف
  • شانه و تراکم بالا و در نتیجه دوام بیشتر فرش
  • استفاده از الیاف هایی با کیفیت بالا

 

در مورد کیفیت بحث کردیم که بگوییم امروزه تنها کیفیت تعیین کننده ی این نیست که بهتر است از کدام فروشگاه خرید کنیم، بلکه موارد دیگری به عنوان گزینه، مد نظر قرار میگیرد؛ سپس خریدار انتخاب میکند کدام کارخانه ی تولید فرش یا کدام فروشگاه بر دیگری ارجحیت دارد.

یکی از این گزینه ها خرید مستقیم فرش از کارخانه بدون وجود واسطه است.

خرید بدون واسطه به معنای معامله ی مستقیم کالا میان تولیدکنندگان و فروشندگان کالا و مشتری است.

از لحاظ اقتصادی زمانی که عرضه کنندگان و خرده فروشان حذف میشوند کالا به قیمت اصلی خود به فروش میرسد در صورتی که با وجود واسطه هایی که هیچ سودی هم برای مشتری نداشتند تنها قیمت اصلی محصول چندین برابر میشد.

این امر بر همگان روشن است که با حذف واسطه ها هدر رفت پول کمتر شده و وقتی به صورت مستقیم از خود تولید کننده خرید انجام میشود قیمت ها پایین می‌آید.

این روز ها با رشد چشمگیر سایت هایی که هر کالایی را به صورت مستقیم میفروشند و اعتماد دو جانبه میان فروشنده ی بدون واسط و خریدار، میتوان کالاها را با قیمت های مناسب خریداری کرد؛ فرش نیز از این قاعده مستثنی نیست.

سری به سایت شادمان زده و فرش مورد نظر خود را در هر تعدادی که میخواهید، در رنگ ها و ابعاد مورد نظر خود سفارش داده و در سریع ترین زمان درب منزل خود تحویل بگیرید.

اما این تمام راه نیست؛ اگر مایل بودید میتوانید از فروشگاه فرش به صورت حضوری دیدن فرمایید و سپس اقدام به خرید کنید.

 

محصولات موجود در فروشگاه فرش شادمان

فرش های موجود در فروشگاه فرش شادمان شامل: فرش ماشینی 700 شانه، فرش ماشینی 1000 شانه، فرش ماشینی 1200 شانه و...

در پالت های رنگی هشت و ده، همچنین در ابعاد 6، 9 و 12 متری موجود میباشد.

 

مزیت های خرید فرش از فروشگاه شادمان

  • خرید فرش به قیمت کارخانه
  • مشاهده ی تنوع بالای محصولات
  • خرید بدون واسطه و حذف هزینه های اضافی
  • خرید فرش با قیمت کم و کیفیت بالا
  • 7 روز فرصت عودت کالا در صورت عدم رضایت
  • خرید فرش و ارسال رایگان آن درب منزل

 

حتما برای شما هم پیش آمده که قصد خرید کالایی را داشته باشید و وقتی از چند فروشگاه قیمت همان محصول را پرس و جو کنید تفاوت قیمت فاحشی داشته باشند، تازه اگر یکی از مغازه ها در منطقه ی خوب و مجللی باشد تازه میفهمید چقدر جای فروشگاه روی قیمت تاثیر گذار است.

اما اگر همین کالا به صورت اینترنتی سفارش داده شود، میتوان در یک نگاه و بدون اتلاف وقت قیمت ها را از نظر گذراند و انتخاب درستی کرد. علاوه بر آن خود آن فروشگاه مبلغی را بابت حمل و نقل کالا تا درب فروشگاه پرداخته و همان قیمت را روی محصول اضافه کرده؛ در صورتی اگر از فروشگاهی مثل شادمان به صورت آنلاین سفارش خود را انتخاب کنید ممکن است حمل نقل نیز به صورت رایگان بر عهده ی شرکت ارائه دهنده ی خدمات باشد.

از اهداف مهم شرکت شادمان این است که علاوه بر حذف واسط بین کارخانه ی تولید فرش و خریداران، اگر فروشگاه فرشی خود قصد خرید تعداد بالایی فرش را داشته باشد براحتی بتواند نیاز خود را رفع کند، بدون اینکه پای دلالی در میان باشد.

با توجه به تمام موارد گفته شده با خیالی اسوده فرش خود را سفارش دهید و صاحب فرشی با دوام و با کیفیت شوید و در عین حال هزینه های جانبی پرداخت نکنید.

 

نظرات کاربران

کد امنیتی