****** ارسال فرش به صورت رایگان و پرداخت درب منزل می باشد. ******

سه شنبه 24، تیر 1399
تهیه فرش جهیزیه

تهیه فرش جهیزیه

در این اوضاع بد اقتصادی ،افراد برای خرید موارد مهم و لازم مثل خرید فرش جهیزیه (فرش منزل عروس )به دنبال شرکتها وفرشگاه هایی هستند که در کنار اینکه محصول با کیفیت تولید میکنند ،قیمت اجناسشان نیز مناسب باشد. از این رو روشهای مختلفی را امتحان میکنند. به سراغ فروشگاه ها میروند. در اینترنت جستجو میکنند تا محصول مورد نظر خود را بیابند. در زمان حال ،شبکه های اجتماعی نیز کمک کننده هستند و شخص میتواند قیمت ها را با هم مقایسه کند بدون اینکه از خانه خارج شود. اما این اختلاف قیمت ها از کجا ناشی میشود و چرا برای یک محصول قیمت های متفاوتی وجود دارد ؟ عوامل زیادی وجود دارد که همه بر قیمت فرش ماشینی موثر هستند . در مقاله قیمت فرش ماشینی این موضوع به طور کامل مورد بررسی قرار گرفته است.اما انچه که هدف ما در این مقاله است این است که راهکارهایی قرار دهیم که شخص با وجود مشکلات اقتصادی بتواند بهترین فرش منزل عروس را تهیه کند.

چند راه حل ساده اما موثر

اما اگر شخصی تمایل به خرید فرش ماشینی دارد و قیمت تمام شده ان برایش بالاست میتواند از راهکارهای زیر استفاده کند.

راهکار اول :

شخص میتواند فرش ماشینی از بهترین درجه وکیفیت بخرد ، در عوض فرش با متراژ پایین تر بخرد. مثلا اگر خانه شخص به دو فرش با متراژ 12متر احتیاج دارد ،شخص میتواند دو فرش با متراژ 6 متر یا یک فرش با متراژ دوازده متر بخرد و میتواند بخشی از خانه را بدون فرش و خالی نگهدارد و یا اینکه خانه را موکت کند. ببینید با یک راه حل آسان میتوانید بهترین ها را در خانه داشته باشید.

راهکار دوم:

راهکار دوم این است که حتما از کارخانه تولید کننده فرش تهیه کند. همیشه پای واسطه ها که میان میاید قیمت ها بالا میرود. بنابراین با خرید مستقیم فرش از کارخانه به اقتصاد خود و خانواده کمک کنید. اما اگر باز شرایط رفت و آمد برایتان فراهم نیست و رفتن به درب کارخانه برایتان موثر نیست ،خرید اینترنتی از خود کارخانه تولید کننده هم به صرفه است. شما به راحتی به سایت شرکت فرش مراجعه میکنید و خرید اینترنتی خود را انجام میدهید.

راهکار سوم :

این راهکار با قیاس پیش میرود. میدانید که فرش ماشینی 1200شانه و فرش ماشینی 700شانه با هم تفاوت دارند. این دو فرش اختلاف قیمت نیز دارند. بنابراین اگر برایتان مهم نیست که چه شانه وتراکمی بخرید میتوانید به جای خریدن فرش ماشینی 1200 در متراژ 9 متر میتواند فرش ماشینی 700شانه در 12متر بخرید حتی با تعداد بیشتر. این مورد سلیقه ای است. این راهکار برای کسانی است که حتما میخواهند فرش دست بافت بخرند ولی توان مالی خرید فرش دست بافت را ندارند .

راهکار چهارم:

اگر شما تمایل به خرید فرش دست بافت دارید و امکان خرید ان برای شما وجود ندارد میتوایند به سراغ خرید فرش ماشینی دست بافت گونه بروید. فرش ماشینی دست بافت گونه در کنار اینکه مشابهت زیادی با فرش دست بافت دارد (ریز بافتی ،تراکم بالا،اصیل) قیمت ان نیز بسیار مناسب تر از فرش دست بافت است.

در پایان به معرفی چند نمونه فرش جهیزیه (فرش تازه عروس) تولید شده در شرکت فرش ماشینی شادمان میپردازیم :

*صنم کرم (فرش ماشینی 700شانه )طرحی زیبا واصیل مناسب چیدمان اصیل

*پریماه کرم (فرشش ماشینی 700شانه )طرحی زیبا مناسب چیدمان فانتزی

*دلسا کرم (فرش ماشینی 700شانه )طرح اصیل مناسب چیدمان اصیل 

نظرات کاربران

کد امنیتی