****** ارسال فرش به صورت رایگان و پرداخت درب منزل می باشد. ******

چهارشنبه 20، فروردین 1399
بهترین روش خرید فرش ماشینی | خرید اینترنتی |خرید مستقیم فرش از کارخانه


بهترین روش خرید فرش ماشینی|خرید اینترنتی |خرید مستقیم فرش از کارخانه

قیمت فرش ماشینی در انتخاب روش فرش ماشینی چه نقشی دارد؟

بهترین روش خرید فرش ماشینی چه روشی است ؟

چه روشهایی برای خرید فرش ماشینی وجود دارد؟

پیشرفت جوامع چه تاثیری بر خرید فرش ماشینی گذاشته است ؟

در هنگام خرید فرش ماشینی به چه نکاتی دقت کنیم؟

چه روشهایی برای خرید فرش ماشینی وجود دارد؟

روشهای خرید فرش ماشینی :

روش اول :

خرید مستقیم فرش از کارخانه  یا خرید بدون واسطه

روش دوم :

خرید اینترنتی

روش سوم:

خرید از فروشگاه های فرش

مزایای روش خرید مستقیم فرش از کارخانه

1)کاهش هزینه ها این هزینه ها شامل هزینه های جانی واسطه گری است که شامل حمل ونقل وکارکنان و... میشود.

2) تنوع بالای محصولات در طرح و رنگ فروشگاه ها طبق محبوبیت بیشتر محصول را برای فروشگاه خریداری میکنند. از انجایی که سلایق افراد متفاوت است ممکن است هنگام خرید از فروشگاه  محصول منتخب خود را پیدا نکنند.

3)کیفیت برتر زمانی که شما از کارخانه خرید انجام میدهید میدانید که از چه برندی محصول تهیه کرده اید . شما میتوانید با اطمینان محصول خود را تهیه کنید. این در حالی است که در خرید از فروشگاه ،فروشنده ممکن است با چندین برند معامله کند و هر محصولی با کیفیت خاص خود باشد. اطمینانی که در خرید از روش خرید مستقیم فرش از کارخانه وجود دارد را نمیتوانید در این نوع خرید بیابید.

4)ضمانت در روش خرید مستقیم فرش از کارخانه شما به طور مستقیم میتوانید از ضمانت و گارانتی ان بهره مند شوید. این در حالی است که در خرید از فروشگاه های فرش  ممکن است زمان گارانتی شرکت فرش برای محصول پسند شده تمام شده باشد.

5) سفارش کالا

زمانی که از فروشگاه خرید میکنید در واقع شما محدود به انتخاب از بین محصولاتی هستید که در فروشگاه وجود دارد . ولی در کارخانه میتوانید با متراژ دلخواه ،طرح مدنظر و... انتخاب خود را داشته باشید. در واقع بهتر است بگویم شما کالای سفارشی خود را با قیمت مناسب تهیه میکنید.

مزایای خرید اینترنتی

مزایایی که در روش قبل گفته شده را روش خرید اینترنتی فرش ماشینی نیز دارد . اما برخی دوستان به دلیل اینکه پول را اینترنتی پرداخت میکنند نگران هزینه ای که پرداخته کرده اند هستند ،این در حالی است که کارخانه های معتبر مثل شادمان این مشکل را رفع کرده است. تا اشخاص بتوانند در رفاه کامل خرید خود را انجام میدهند. اما مزیت مهم روش خرید اینترنتی بر روش خرید مستقیم فرش از کارخانه این است که شما میتوانید محصول خود را هر ساعت از شبانه روز سفارش دهید و از ان مهمتر شما میتوانید به راحتی محصول دلخواه خود را درب خانه دریافت کنید.

اما تا به اینجا در مورد انواع روشها و مزایای انها صحبت کردیم ،اما بهترین روش خرید فرش ماشینی چه روشی است؟

اینکه بهترین روش چه روشی است به نظر اشخاص باز میگردد. افرادی که با خرید اینترنتی موافق نیستند و زمان برای خرید مستقیم از کارخانه را ندارند تمایل به خرید از فروشگاه های شهر خود دارند. بنابراین این افراد بهترین روش را روش سوم یا خرید از فروشگاه ها میدانند. اما افرادی که خرید اینترنتی انجام داده اند و مراحل ان اشنا هستند میدانند که میتوانند با کیفیت ترین و زیباترین محصولات را در خانه خود بدون صرف وقت داشته باشند در نتیجه بهترین روش را خرید اینترنتی میدانند. اما دسته ای از افرادی هستند که تمایل دارند با مشاهده فرش ،فرش را بخرند وهمچنین با کیفیت ترین محصولات را در خانه داشته باشند ، بهترین روش را روش خرید مستقیم فرش از کارخانه میدانند.

تاثیر پیشرفت جوامع بر خرید فرش ماشینی

مهمترین تاثیری که پیشرفت جوامع بر خرید گذاشته است این است که  روش جدید خرید که همان خرید اینترنتی است را به سایر روشهای خرید افزوده است.در واقع این روش جدید ارتباط مستقیمی با پیشرفت تکنولوژی ودر نتیجه پیشرفت جوامع دارد.


 

نظرات کاربران

کد امنیتی