****** ارسال فرش به صورت رایگان و پرداخت درب منزل می باشد. ******

شنبه 05، مرداد 1398
از کجا فرش ماشینی ارزان بخرم؟

از کجا فرش ماشینی ارزان بخرم؟

 

-فرش ماشینی ارزون پیدا میشه؟

-فرش ارزون؟ مگه هست؟

-فروش فرش ارزون کجا هست؟

-یه فرش ارزون قیمت تقریبا چند درمیاد؟

-محل فروش فرش ارزون قیمت کجا هست؟

-کدوم فروشگاه تنوع داره؟

مکالمات روزمره ی بین مشتریان با یکدیگر و یا حتی با فروشندگان فرش برای اینکه در صدد پیدا کردن فروشگاهی هستند که در عین داشتن کیفیت و تنوع، محصولاتش را با سود کمتری ارائه کند؛ اغلب مردم حتی دست به دامن موتورهای جست و جو شده و در شبکه ی جهانی به دنبال چنین مکانی میگردند.

چنین سوالاتی کاملا قابل درک است و هر فروشنده ای باید نه تنها زمان کافی برای پاسخ دادن به آن بگذارد که تمام سعی خود را نیز در راستای تامین نیاز مشتری بنابر میزان توانایی پرداخت او نیز بکند.

مسئله ی مهمی است که هر خریداری که به فروشگاه فرش ماشینی پا میگذارد متناسب با شرایط اقتصادی خود خرید فرش ماشینی را انجام دهد؛ در نهایت با توجه به حجم سوالات بر آن شدیم تا مقاله ای را به قلم نگارش درآورده و به سوالات شما هر چند در حد چند خط و به صورت جزئی پاسخ گو باشیم، امید است که مورد توجه واقع شده و برایتان مفید بوده باشد.

فرش از جمله وسایلی است که همه ساله امکان تعویض آن وجود ندارد و همه نمیتوانند در یک بازه ی زمانی کوتاه فرشی جدید در خانه ی خود پهن کنند؛ به همین دلیل باید نهایت دقت را به کار برد و بهترین انتخاب را داشت.

*در وهله ی اول باید با ویژگی های فرش مناسب آشنا باشید و بدانید چگونه یک فرش ماشینی خوب بخرید.

*در گام بعدی باید بتوانید در یک نگاه کلی فرش ماشینی خوب و با اصالت را تشخیص دهید، پس باید فرش ماشینی که در حال بررسی آن هستید اطلاعات فنی کاملی داشته باشد که به صورت برچسب به قسمت زیرین فرش چسبانده میشود.

*دستی روی تار و پود فرش بکشید و میزان نرمی و لطافت آن را بررسی کنید، دقت کنید که تار و پود دانه به دانه از زیر دستانتان رد شود و در هم گره نخورده باشد.

*زمانی که راجع به مزایای خرید اینترنتی فرش ماشینی صحبت کردیم نیز اشاره کردیم که در میان فروشگاه های فروش آنلاین تعهد به اصل ارزان ترین قیمت و تحویل رایگان همچنان پا برجاست و ضمانت اصل بودن کالا و بهترین کیفیت همیشه به مشتریان داده شده و رضایت مشتریان اولین اولویت فروشگاه های آنلاین فرش چون فروشگاه فرش ماشینی شادمان است؛ مقوله ای که در میان نمایشگاه های فرش ماشینی اعتبار و مفهوم خود را از دست داده و خیلی به این مسائل توجه جدی نمیشود.

*فرش ببویید! تعجب نکنید، بله درستید خواندید فرش را بو بکشید، فرش ماشینی که از الیاف مرغوب بافته شده باشد بوی بد و پلاستیک نمیدهد.

*مقداری از پرزدهی معمول و عادی است، اما اگر با هر بار دست کشیدن روی فرش مقدار زیادی پرز جمع میشود، نشان از عدم کیفیت محصول دارد، فرش هایی که از مرغوبیت خوبی برخوردار باشند پس از چند هفته پاخوردن به طور کامل پرز خود را از دست میدهد.

 

ویژگی های فرش ماشینی ارزان قیمت

امروزه بازار فرش ماشینی آنقدر گسترده شده که انواع و اقسام فرش ها به بازار فروش عرضه گردیده است. شرکت فرش شادمان نیز یکی از تولید کنندگان فرش ماشینی در تراکم و ابعاد و اندازه های مختلف میباشد، که تنوع محصولاتی بی نظیر داشته و از میان طرح های متنوع آن قطعا یکی انتخاب شما خواهد بود.

محصولاتی که در این شرکت به صورت گسترده تولید میشود عبارتند از:

فرش 700 شانه

فرش 1000 شانه

- فرش 1200 شانه

- فرش 1200 شانه گل برجسته

ارسال فرش ماشینی با در نظر گرفتن شرایط اختصاصی هر مشتری انجام میشود و تمامی سیستم سفارش آنلاین و رهگیری سفارش مشتری در تلاش است تا رضایت مشتریان خود را به بهترین صورت جلب کند.

در مورد فرش ماشینی ارزان قیمت نیز، مدل های متنوع با قیمت های مختلف روی سایت قرار گرفته که میتوانید بررسی ها و مقایسه های خود را انجام داده سپس اقدام به ثبت سفارش خود نمایید.

این روزها فرش های ماشینی به خوبی جای خود را در میان خانواده های ایرانی باز کرده اند و به نوعی به دلیل قیمت مناسب و کیفیت مطلوب خود جای فرش های دستباف را تا حدی گرفته و خلا عدم وجود آنان را پر کرده اند.

در یک نگاه کلی به فرش های دستباف و ماشینی درمیابیم که از دو بخش اصلی شانه و تراکم تشکیل شده اند که هر یک برای خود معنا و مفهومی دارد به این صورت که:

شانه ی فرش

در دستگاه های بافندگی بخشی وجود دارد که تار فرش از بین شانه رد میشود؛ در واقع به تراکم عرضی گره های بافته شده شانه ی فرش گفته میشود؛ واحد آن متر بر مربع بوده و به راحتی قابل محاسبه است، به عنوان مثال زمانیکه گفته میشود فرشی 1000 شانه است یعنی در هر متر مربع از عرض آن فرش 1000 گره بافته شده است. پس تفاوت فرش 700 شانه با فرش 1200 و 1000 شانه در همین تعداد گره های عرضی آنهاست که باعث به وجود آمدن تفاوت هایی در ظرافت محصول نیز شده است که قبلا مفصلا راجع به آنها صحبت کرده ایم، مثلا اشاره کرده بودیم که افزایش شانه ی فرش سبب میشود که فرش ریزبافت تر شده و اصطلاحا دستباف گونه باشد.

تراکم فرش

شانه به تعداد گره های عرضی فرش گفته میشد و تراکم به تعداد گره ها در طول فرش اشاره دارد و واحد آن نیز متر بر مربع بوده، قابل ذکر است که هر چه تراکم فرشی بیشتر باشد فرش دوام و عمر بیشتری خواهد داشت و استحکام آن نیز در برابر عواملی چون پاخوردگی و شست و شو بیشتر خواهد شد.

 

شانه و تراکم های فرش ماشینی در چند نوع هستند؟

فرش های ماشینی شرکت فرش شادمان نه تنها در تعداد رنگ و طرح ها دارای تنوعی بی نظیر هستند که در تراکم و شانه نیز انواع مختلفی دارند.

* فرش های 700 شانه که به طور معمول تراکمی در حدود 2550 دارد و در سه پالت رنگی مختلف8، 10 و 12 رنگ عرضه میشود.

* فرش 1000 شانه که تراکم 3000 داشته و هایبالک میباشد.

* فرش 1200 شانه که در سه پالت رنگی جدا عرضه میشود و نوع گل برجسته نیز دارد.

میتوانید بنابر نیاز خود انتخاب کنید و از زیبایی خانه و دکوراسیون لذت ببرید.

نظرات کاربران

کد امنیتی