****** ارسال فرش به صورت رایگان و پرداخت درب منزل می باشد. ******

فرش شادمان 

بررسی، انتخاب و خرید آنلاین 

فرش شادمان مجموعه تولیدی فرش کاشان و فروش اینترنتی فرش ماشینی در ایران است. گروه‏‏‌های مختلف کالا مانند انواع فرش ماشینی، فرش مدرن، گلیم و تابلو فرش با تنوعی بی‌نظیر در فرش شادمان عرضه می‏‏‏‌شوند. کاربران و مشتریان فرش شادمان می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست، کالای مورد نظر خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری فرش شادمان است.

همواره یکی از اولویت‌های فرش شادمان، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست. برای فرش شادمان بسیار مهم است که کاربران آن، محصول مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند. فرش شادمان از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین همراهی را با کاربران و مشتریان خود داشته باشد.

فرش شادمان در راستای افزایش میزان رضایت مندی مشتریان خود، بی صبرانه منتظر شنیدن انتقادات و پیشنهادات سازنده شما می باشد.

 

مزیت های فرش شادمان نسبت به سایر فرشگاهها

1- امکان خرید مستقیم و بدون واسطه (تمام فرشهای ارائه شده در فروشگاه، توسط فرش شادمان تولید می شود)(خرید بدون واسطه فرش)

2- تولید و ارائه بیشترین تنوع محصول

3- تولید و ارائه محصولات درجه یک و استاندارد

4- دسترسی به اطلاعات کامل در مورد محصولات و امکان مقایسه آنها

5- ضمانت فروش با پایین ترین قیمت

6- ارائه بهترین خدمات پس از فروش از جمله ضمانت نامه 3 ساله فرش های ماشینی

7- امکان حضور در نمایشگاه و مشاهده فرش ها از نزدیک

8- دارای پروانه کسب از اتاق اصناف ایران